Najlepsze usługi
taksówkarskie w mieście

Wycieczki

Wycieczki

do
4 osób

5 do 8
osób

9 osób
i więcej

Oświęcim Brzezinka

340

390

do negocjacji

Kopalnia Soli w Wieliczce

140

190

do negocjacji

Kalwaria Zebrzydowska & Wadowice

240

290

do negocjacji

Tarty i Zakopane

340

390

do negocjacji

Spływ Dunajcem

490

590

do negocjacji

Sanktuarium w Częstochowie

440

490

do negocjacji

Ojców i Pieskowa Skała

170

190

do negocjacji

Zator ( Energylandia )

200

250

do negocjacji

Zator ( Energylandia) bez limitu czasowego

550

600

do negocjacji

Wycieczki tury łączone

do
4 osób

5 do 8
osób

9 osób
i więcej

Oświęcim Brzezinka & Wieliczka

490

590

do negocjacji

Oświęcim Brzezinka & Kalwaria i Wadowice

410

490

do negocjacji

Ojców & Sanktuarium w Częstochowie

540

640

do negocjacji

Tatry i Zakopane & Spływ Dunajcem

640

740

do negocjacji

Transfery lotniskowe i przejazdy międzymiastowe

do
4 osób

5 do 8
osób

9 osób
i więcej

Kraków - Balice / Balice - Kraków

60

90

do negocjacji

Kraków - Pyrzowice / Pyrzowice - Kraków

340

440

do negocjacji

Kraków - Okęcie / Okęcie - Kraków

890

1190

do negocjacji

Kraków Balice - Zakopane / Zakopane Kraków Balice

340

390

do negocjacji

Kraków - Berlin / Berlin - Kraków

1590

1690

do negocjacji

Kraków - Budapeszt / Budapeszt - Kraków

1290

1390

do negocjacji

Kraków - Praga / Praga - Kraków

1490

1590

do negocjacji

Przejazdy międzymiastowe
z lotniska Kraków-Balice

do
4 osób

5 do 8
osób

9 osób
i więcej

Bielsko-Biała

290

340

do negocjacji

Katowice

270

320

do negocjacji

Kielce

410

440

do negocjacji

Nowy Sącz

440

490

do negocjacji

Tarnów

310

360

do negocjacji

Warszawa

890

940

do negocjacji

Zakopane

340

390

do negocjacji

WADOWICE / MIASTO JANA PAWŁA II

Wycieczki do Wadowic to nie lada atrakcja dla każdego, dla kogo Karol Wojtyła jest życiowym autorytetem. Ten wielki człowiek, a przez wielu uważany za największego Polaka, to postać, wobec której nie można przejść obojętnie. W samych Wadowicach, będących celem naszych wycieczek, które są bez wątpienia niezwykłym miastem, na nowo odkryjesz postać Papieża Polaka. Zwiedzając jego dom rodzinny czy wiele innych miejsc, w których przebywał w wolnych chwilach, uczył się czy poznawał otaczający świat, na pewno poczujesz się, jak nigdy dotąd.


ZAKOPANE

Zakopane to niewątpliwie stolica polskich gór. Setki tysięcy turystów odwiedzających tę miejscowość niezależnie od pory roku nie może się mylić! Postaw na niezapomniane chwile razem z firmą przewozową Transfer Kraków! Odwiedź Krupówki, wybierz się na wędrówkę w Tatry, spaceruj po Zakopanem, nad którym króluje Giewont – oddaj się wypoczynkowi i ciesz każdym niepowtarzalnym momentem! Zimą zapraszamy na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, a także na narty lub snowboard!


CZĘSTOCHOWA / JASNA GÓRA

Transfer Kraków obsługuje nie tylko wycieczki do Wadowic, czy Oświęcimia, ale również do Częstochowy. To piękne miasto nazywane duchową stolicą Polski, którego początki sięgają XIV w. Częstochowa jest miejscem kultu maryjnego, a także najważniejszym, międzynarodowym centrum pielgrzymkowym katolików. Słynie z bazyliki jasnogórskiej, oraz klasztoru na Jasnej Górze, w którym znajduje się obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, czyli najsławniejszy wizerunek Czarnej Madonny. Obraz jest związany z wieloma wydarzeniami politycznymi, a także społecznymi w Polsce, a przez wiernych Kościoła rzymskokatolickiego i Cerkwi Prawosławnej uznawany za “cudowny”. Jeżeli planujesz wycieczkę do Częstochowy, wybierz sprawdzonego przewoźnika, czyli naszą firmę Transfer Kraków.


SZCZAWNICA / SPŁYW DUNAJCEM

Szczawnica to malowniczy kurort mieszczący się w Pieninach, znany jako miejscowość uzdrowiskowa, położona w dolinie potoku Grajcarek, niedaleko jego ujścia do Dunajca. Najważniejszą i zapierającą dech w piersiach atrakcją tych rejonów jest spływ Dunajcem. Gwałtowne zakręty, zjawiskowe krajobrazy, liczne pętle i zachwycająca przyroda to cechy, które sprawiają, że na spędzenie tutaj urlopu decyduje się bardzo wiele osób. Nasza firma Transfer Kraków obsługuje wycieczki do wielu zakątków Polski m.in. do Wadowic, Oświęcimia, czy Częstochowy. Pomagamy również w organizacji wyjazdów do Szczawnicy, gdzie można skorzystać z jedynej w swoim rodzaju atrakcji, czyli spływu przełomem na górskich tratwach lub pontonach. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami.


OŚWIĘCIM / AUSCHWITZ-BIRKENAU

Pomagamy w organizacji wycieczek do niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau położonego na terenie Oświęcimia. Jest to jedyny obóz koncentracyjny, który został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Od 1947 roku na terenie Auschwitz-Birkenau działa muzeum. Aktualnie oba obozy – Auschwitz I oraz Auschwitz-II Birkenau są udostępnione dla zwiedzających. Można zwiedzać je indywidualnie lub w grupach zorganizowanych oprowadzanych po obiekcie przez przewodnika. Szacuje się, że na właściwe zapoznanie się z terenem obu obozów oraz ekspozycją muzeum, należy przeznaczyć minimum trzy godziny. Chcąc zapewnić naszym Klientom pełne wsparcie, pomagamy im w kupnie bądź rezerwacji biletów, a także zapewniamy transfer z i do Krakowa. Zapraszamy.


KOPALNIA SOLI W WIELICZCE

“Wieliczka” to najstarsza w Polsce kopalnia soli kamiennej, której początków należy szukać w XIII wieku, a więc w średniowieczu. Jej głębokość sięga 327 metrów, gdzie znajduje się ostatni z dziewięciu poziomów kopalni. Aktualnie “Wieliczka” jest wpisana do krajowego rejestru zabytków, jak też na listę światowego dziedzictwa UNESCO i udostępniona dla zwiedzających. Co roku odwiedzają ją setki tysięcy osób chcących na żywo zobaczyć ten wyjątkowy obiekt turystyczny pełen cudownych kaplic, ślicznych podziemnych jezior oraz doskonale zachowanych urządzeń kopalnianych. Na zwiedzanie kopalni “Wieliczka” należy przeznaczyć od 2 do 3 godzin. Dla naszych Klientów organizujemy przewozy osobowe realizowane busem z Krakowa do Wieliczki i z powrotem, a także rezerwujemy bilety wstępu do kopalni. Zapraszamy.


Nasze samochody

transport kraków Mercedes Vito
Mercedes Vito
transport kraków Mercedes Klasy CLK Limuzyna
Mercedes Klasy CLK Limuzyna
transport kraków Mercedes Sprinter
Mercedes Sprinter